Hüdrokolonoteraapia

On teada, et organismi vastupanuvõime haigustele sõltub 70–80 % ulatuses soolestiku seisundist.

Nüüdisaegsed meditsiiniuuringud näitavad, et ideaalselt funktsioneeriva soolestikuga inimesi ei ole praktiliselt olemas. Selle põhjuseks on ebaõige toitumine: kõige sagedamini tärkliserohke ja keedetud toit ning valkude segu (liha, vorst, munad, piim), mis tekitab jämesoolde roojakihi – kirme. Aastatega tekivad sellele kirmele nn roojakivid. Inimene võib endaga kaasas kanda 5-7 kg selliseid kive. Selle tagajärjeks on hall jume, silmaalused kotid, suur rippuv kõht, liigne kehakaal, seedehäired ja peavalud. Seejuures toimuvad soolestikus mädanemis- ja käärimisprotsessid. Mõlemad mürgitavad organismi. Juba 14. sajandil ütles tuntud arst ja loodusuurija PARACELSUS: „Surm istub soolestikus!" Suur hulk inimesi kannatab seepärast, et soolebakterite tasakaal on rikutud ehk neil on düsbioos. Seetõttu on häiritud seedeprotsessid ning moodustuvad mürgised ained ja jäägid, mida ei väljutata organismist piisavalt kiiresti ning seepärast satuvad need vereringesüsteemi ja maksa. Nende kuhjumine põhjustab autointoksikatsiooni , st organismi isemürgistumise. Nende protsesside tagajärjeks on elurõõmu kaotus, väsimus, depressioon jne.    

Soolestiku funktsioneerimishäireid peetakse paljude haiguste põhjustajaks: reuma, polüartriit, hüpertoonia, nahahaigused, migreen, allergia ja mitmed teised ebameeldivad haigused. Paljude arstiteadlaste arvates peab igasugune ravi algama jämesoole uuringutest ja seejärel selle läbipesemisest. 

Organismi puhastamiseks soolestiku mürkidest ja šlakkidest kasutatakse hüdrokolonoteraapia meetodit. See 20. sajandi 40ndatel aastatel avastatud meetod leiab laialdast kasutamist Ameerikas, viimastel aastakümnetel on see väga populaarne ka Euroopas. Läbipesemise protseduur seisneb selles, et ligikaudu ühe tunni jooksul täidetakse rahulikult lamava patsiendi jämesool kerge surve all 36°C temperatuuriga filtreeritud veega ning seejärel tühjendatakse see otse kanalisatsiooni. Samal ajal tehakse paremaks vabanemiseks jämesoolele kerget massaaži. Osutatav teenus on valutu, täiesti steriilne ja lõhnatu. Seda teostab koolitatud personal mugavates tingimustes. Mugavas poosis lebades võite jälgida aparaadis oleva spetsiaalse ava kaudu kogu puhastusprotsessi.

Erinevalt klistiirist seisneb sellise läbipesemise efektiivsus selles, et jämesool puhastatakse kogu pikkuses algusest lõpuni välja. Patsient tunneb ennast pärast protseduuri suurepäraselt!

Terve soolestik peab olema terve keha aluseks!

^