Hambaravi

Stomatoloogi juures profülaktilisel ülevaatusel tuleb käia kas või üks kord aastas – seda kirjutamata reeglit teavad kõik. Kuid nagu näitab praktika, tulevad patsiendid kliinikusse hambaid ravima alles siis, kui probleem on juba kaugele arenenud ja vajab viivitamatut lahendust. Stomatoloogiakliinikus Paratsels ravitakse suuõõne haigusi väga efektiivselt – meie spetsialistid on tuhandeid patsiente terveks ravinud ja neile kauni naeratuse tagasi andnud.

Ärge lükake visiiti stomatoloogi juurde „homseks”, ärge öelge „pärast” või „kunagi teine kord”. Registreeruge vastuvõtule meie kliinikus ja me teeme teie suuõõnele profülaktilise ülevaatuse. Kõige tähtsam on haigus õigeaegselt avastada ja võidelda sellega juba selle algstaadiumis. See säästab suuõõne tervist ning selle eest hoolitsemine haiguse algstaadiumis on alati odavam kui kaugelearenenud probleemi korral.

Registreeruge meie vastuvõtule ning tulge oma hambaid ja igemeid ravima juba täna, et need oleksid terved ka tulevikus!


Soodapesu - professionaalne hammaste puhastus.

Kui Teie hambad on ühtlaselt tumedamaks muutunud, siis on aeg teha soodapesu (AirFlow).  Soodapesu on protseduur, mille käigus eemaldatakse hambakatt ja pigment hammastelt. AirFlow puhastus tagab katu ja pigmendi eemaldamise kõige raskemini ligipääsetavatest kohtadest, võimaldab puhastada lisaks hammaste pinnale kuni 4 mm sügavused igemetaskud.
Protseduur on valutu ja ohutu.
AirFlow puhastus aitab suu puhtana hoida.
Praegu on meie kliinikus suurepärane pakkumine – AirFlow puhastus ainult  39
NB! Protseduuri teeb hambaarst A.Chistyakova.
Soodapesu soovitame teha 1-2 korda aastas.
*Kampaania kehtib kuni 31.03.2022

 

^