Mootorisõidukijuhi tervisetõend

Teostame tervisekontrolli kõigi kategooriate liiklusvahendite juhtidele:
A-, B-, BE-, C-, CE-, D-, DE- kategooriate ja nende alamkategooriate mootorsõidukite juhid, R- ja T-kategooria traktorite juhid ja liikurmasinate juhid, B-kategooria taksode juhid, A- ja B-kategooriate alarmsõidukite juhid, trammijuhid, mootorsõidukijuhtide õpetajad.

Alates 1. Aprillist 2015a ei väljastata enam paberkandjal tõendit, vaid saadetakse digitaalne otsus tervise infosüsteemi kaudu otse Maanteeametisse.

Mootorsõidukijuhi tervisetõend I grupp ( Mootorsõidukijuht: A-, AM-, B- ja BE-kategooria ning nende alamkategooriate mootorsõidukite, välja arvatud B-kategooria takso, A- ja B-kategooria alarmsõidukite juhid ning T-kategooria traktori ja liikurmasina juhid)

Hind – 25 eurot

Mootorsõidukijuhi tervisetõend II grupp ( Kutseline mootorsõidukijuht: C-, CE-, D- ja DE-kategooria ning nende alamkategooriate mootorsõidukite, B-kategooria takso ning A-, B- ja C-kategooria alarmsõidukite juhid ning juhtimisõiguse taotlejate ja mootorsõidukijuhtide õpetajad)

Hind – 40 eurot

Mootorsõidukijuhi tervisetõendi taotlemisel peab kaasas olema:

  • isikut tõendav dokument (pass või ID-kaart),
  • juhiload nende olemasolul,
  • juhtimise ajal kasutatavad abivahendid (prillid, kontaktläätsed, kuulmisaparaat, proteesid jms)
  • kolm tundi enne vastuvõttu palun mitte süüa.

Võimaluse korral palume eelnevalt täita patsiendiportaalis digitaalne tervisedeklaratsioon ja see digitaalselt allkirjastada.

Deklaratsiooni saate täita: https://www.digilugu.ee

Deklaratsiooni on võimalik täita ka vastuvõttul paberkandjal.

^